Perşembe

Hediye Kulübü Kampanyamızın sonucu

Çekilişimi dün yapmam gerekirdi fakat biraz rahatsızım ve yoğunumda o yüzden 1 günlük gecikme oldu özür dilerimmm :)


Sevdiklerinizin özel günlerinde ve kutlamalarında ; onları gülümseten, verdiğiniz değeri ifade eden, sıra dışı ve keyifli , kişiye özel hediyelerin bulunacağı adres; 


Ve hemen çekilişimize geçiyorum. İşte çekiliş anımız;
Özel Ahşap Fotoğraf kazanan;  nilgün


Özel Viski Kadehi kazanan;  nazlı


Özel Cam Kavanoz kazanan;  deniz öz


Tebriklerr :)


En geç  26 EYLÜL 2011 tarihine kadar , mailin konu kısmına HEDİYE KULÜBÜ yazarak iletişim bilgilerinizi denemedenalma.blogspot@hotmail.com adresine yollamanızı istiyorum.(nickinizi de belirtin) LÜTFENN Telefon numaranızı yazmayı da unutmayınnn :=)) kargo için gerekli çünkü :)


Dilerseniz kampanyalarımdan haberdar olmak için beni izlemeye alabilir ve facebook grubuma ( Tıkk )  katılabilirsinizzzz 

1 Milyon Çocuk Burada!

Bu video Adobe Flash Player'ın son sürümünü gerektirmektedir.

Adobe Flash Player'ın son sürümünü indirin.


Türkiye’nin en çok tercih edilen çocuk ve gençlik portalı Tipeez.com, iki yıldan kısa bir zamanda 1.000.000 üyeye ulaştı!

Her hafta birbirinden çeşitli aktiviteleri ve eğlenceli sürprizleriyle dijital neslin nabzını tutan Tipeez, hem 18 yaş altı çocuk ve gençlerin, hem de ebeveynlerin ilk tercihi olmayı sürdürüyor. Üyelerinin yaratıcılıklarını ve ifade yeteneklerini geliştirmeye yönelik ödüllü yarışmaları, eğlenceli oyunları sayesinde portal, kısa sürede tam 1.000.000 çocuğun uğrak yeri haline geldi. Gece 22:00’de kapanan sohbet odaları, deneyimli moderasyon ekibi, ebeveyne kontrol yetkisi sağlayan özel sistemi, kaba ve müstehcen konuşmalara izin vermeyen patentli programıyla Tipeez.com’da, birbirinden farklı birçok güvenlik önlemi mevcut.

Çocuk ve gençlere, özenle tasarlanmış güvenli bir ortamda bilinçli internet kullanımı tecrübesi yaşatan portalda sürekli güncel haberlerin yayınlandığı bir haber kanalı da mevcut. Bu haber kanalı aracılığıyla Tipeez, üyelerine haber okuma alışkanlığı kazandırmakla kalmıyor, aynı zamanda gündemdeki gelişmeleri yorumlamaya ve sorgulamaya da teşvik ediyor.

Siz de geç kalmadan Tipeez Dünyası’nı keşfetmek için tıklayın!


Bir bumads advertorial içeriğidir.