Salı

Yeniçarşım.com ile Evden Çıkmadan Çarşıya Çıkıyoruz!

Ekim ayından bu yana yayında olan Yeniçarşım.com, alışkın olduğumuz e-ticaret sitelerinden oldukça farklı. Site şimdiden sloganı olan “Evden çıkmadan çarşıya çık” mottosunu fazlasıyla yerine getiriyor. Çünkü şimdiden Yeniçarşım.com’da yüzlerce mağaza var ve siz dilediğiniz ürünü bu mağazalar arasından seçerek kolaylıkla satın alabiliyorsunuz. Üstelik, internetten alışveriş yaparken en çok çekindiğimiz “güvenlik” engelini Hürriyet Güvenli Alışveriş Sistemi ile çözmüşler. Sistemi açıklayan video:


Yeniçarşım.com’un diğer alışveriş sitelerinden önemli farkları var. Platformun en belirgin karakteristiği olan alıcı ile satıcıyı bir araya getirme stratejisi, satıcıların (mağazaların) ticari kuruluş olması gibi akıllıca bir taktikle desteklenerek, son derece başarılı bir sistem getirilmiş durumda. Yeniçarşım.com’da satış yapan her mağaza, ticari unvana sahip, fatura kesen ve dolayısıyla garantili ürün satan mağazalar. Bu sayede aynı ürünü birden fazla mağaza arasından güvenle seçerek satın alabiliyorsunuz. Herhangi bir problemde “Hürriyet Güvenli Alışveriş Sistemi” ve Yeniçarşım’ın başarılı müşteri hizmetleri departmanı hizmetinizde.

www.yenicarsim.com'da 24 farklı kategoride onbinlerce ürün bulunuyor. Giyimden aksesuara, elektronikten beyaz eşyaya kadar aradığınız her şey Yeniçarşım.com’da.

Ayrıca, www.facebook.com/yenicarsim ve www.twitter.com/yenicarsim adreslerinden ise Yeniçarşım’ı takip edebilir, kampanya ve fırsatlardan haberdar olabilirsiniz.

Bir bumads advertorial içeriğidir.

Tırnaklarımda dört yapraklı yoncam :))

Bu posttaki resimleri daha önce paylaşmıştım aslında ama desenleri toplu göstermek adına resimleri katletmiştim (Bakınız şekil A (tıkk ) ) :))
Çok güzel desenler bile resimler katledilince kötü olmuşş büyük bi yanlış yapmışım :) Şimdi bilgisayarımı karıştırınca resimlerin daha düzgün hallerini gördüm ve bu şekilde de görün istedim.
Pembeninde yeşilinde tonu çok güzelKullandığım ojeler; Flormar 408 ve Gcocl 6  ;
Önceki yazımda da bahsetmiştim gcocl ojelerim aldığım bi tırnak setiyle geldi ama flormarı her yerde bulabilirsiniz önemli olan o :))

Tırnaklarımda hello kitty :))

Bu da katlettiğim resimlerden 2. post :) Tırnak süsleme setim yeni gelmişti ve her deseni her rengi deneme hevesiyle silip silip yaptığım için tırnaklarım biraz kötü görünüyo olabir amacım yanlızca desenleri göstermekti:))
Zaten dikkat ederseniz tüm parmaklar yok yanlızca tek parmak resmi ve sonrasında silinip başka desenlerrr... :))
Kullandığım ojeler;
Flormar Neon Serisinden 009 (mor)  ve Flormar M103 (beyaz)