Salı

Nestle Nesfit Ballı&Bademli - Fikrimühim

Yeni çıkan ürünleri denemekten gerçekten çok keyif alıyorum ve bu fırsatı veren siteleri de çok seviyorum tabi ki :) 
Bugün gelen paketim için fikrimühim ekibine teşekkürler :p
Gerçekten çok makbule geçti çünkü evimizde mısır gevreği en çok tüketilen şeylerden biri ve hem yeni ürününü denemiş olduk hem de Migros ve Tansaş larda geçerli 10 adet %50 indirim kuponuna sahip olduk. 
Havalar ısınmaya başladı forma girmek lazım o yüzden de bayaa bi stok yaparız artık :)
Tadına gelinceee ben çok beğendim :)
Yoğun bir bal tadı olmamasına sevindim. Bal ve badem karışımında oranlar gayet iyi ayarlanmış ve ortaya güzel bir tat çıkmış. 
Mısır gevreği denince aklıma ilk gelen marka zaten Nesfit ve en sevdiğim çeşidi olan çikolatalı ya şimdi ballı&bademli de eklenmiş oldu. 
Siz de denediyseniz fikirlerinizi twitterda  #benceballıbademli  hashtag i ile paylaşabilirsiniz. Denemediyseniz de mutlakaa deneyin derim ben :))

Sağlıcakla kalın...

Pazartesi

Bebek ve anne sağlığını düşünen ürünler Mompery.com'da!

Biliyoruz ki yaşamdaki en değerli varlık olan bebeklerinizin sağlıklı gelişimi, siz anneler için her şeyden önemli. Seçeceğiniz kaliteli bebek ürünleri ile başlıyor yolculuğunuz. Annelik heyecanı sarmaya başladığında soluğu alışverişte alıyorsunuz.
Sıcacık bebek tulumlarından en sağlıklı biberon ve emziklere, çizgi film figürlü bornoz setlerinden, mini mini ayakkabılara kadar aradığınız her şey Mompery.com’da ! Üstelik kısa bir süre için, üye olan annelere 20 TL anında hediye çeki ve ilk 100 TL alışverişte “ekstra” 20 TL indirim kuponu kazanma fırsatınız da var.

Mompery.com üyesi olduğunuz andan itibaren, "Victoria’s Secret, Avvio, Hello Kitty, Huggies, Kotex, Wonderwalls, Be Cool” gibi size ve çocuklarınıza önem veren markalardan inanılmaz indirimler kazanabilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm ürünleri her sabah 7’de açılan ve 3 günde bir yenilenen butikleriyle Mompery.com, %90’a varan indirimlerle size sunuyor.
Trendyol’da tecrübe kazanan kurucularının, “Ancak başkaları için yaşanan bir hayat, yaşamaya değer bir hayattır” sözünden yola çıkarak sizler için açtığı bu anne ve çocuk ürünleri sitesi sayesinde anneler artık oturduğu yerden alışverişin keyfini sürecek.

Bir bumads advertorial içeriğidir.