Pazar

Gratis ve Watsons Yılbası ındiriminden

Yok yok karar verdim bundan sonra bütün sene para biriktirip yılbaşında harcayacağım :)
Maşallah hangi mağazanın kapısından geçsem indirimler kampanyalar falan. İnsanın ihtiyacı olsa da olmasa da hepsini alası geliyo
Yolum düşmüşken Gratis ve Watsons'u da aradan çıkartayım dedim ve minik bir alışverişle ihtiyaçlarımı tamamladım.
Hem zamanım kısıtlıydı hem de kendimi tutmayı başarabildim ve listemin dışına çıkmadan çıktım mağazalardan :) Ama indirimler bitmeden bir daha önlerinden geçersem durum aynı olur mu bilemem :)

Aldıklarım;
* Maybelline One By One Volum Expres Maskara ( Uzun süredir çok memnun kalarak kullanıyorum. Bittikçe alıyorum :) Fırsat bulursam resimleyip paylaşırım )

* The Balm Hot Mama Allık ( Daha önce bir kutu bitirmiştim başka markalarda aradığımı bulamayınca yine ona döndüm :) Önceki yazım için tık tıkk )

* Loreal Paris True Match Pudra ( Pudram bitince bir de bunu deneyeyim dedim.Eve gelince açıp bi denedim güzel gibi. Fırsat olursa detaylı bir yazı hazırlarım :) )

* Benri Pamuk

Bu arada dikkatimi çeken bir konuyu da aktarayım. Aslında hepsini Gratis'ten alıp çıkmayı planlıyordum. Loreal Paris True Match Pudra'yı ilk kez alacağım için testerlara bakındım ama bazıları eksik olunca emin olamayıp bide Watsons'a bakıyım dedim orada bulunca da aldım. Dikkatimi çeken olay ise  iki mağazada da indirim oranı aynı olmasına rağmen  ( %40 ) pudranın fiyatı Gratiste 38 küsürdü ama ben Watsons'tan 30 liraya aldım. Avm'lerde mağazaları genellikle yanyana yada birbirine çok yakın oluyor. Alacaklarınızda fiyat karşılaştırması yapmanızı tavsiye ederim.

Sağlıcakla kalın... :)